Siyaset Kitapları

Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 PDF indir

Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Reimar Heider tarafından kaleme alınan Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 kitabı 356 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 kitabını 9786058284760 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 kitap özeti, Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 pdf oku, Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 yandex, Reimar Heider e-kitap pdf, Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 PDF Drive, Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 PDF Oku

Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 Kısa Özet

Bu kitapta, 2015`te Hamburg Üniversitesinde yapılan “Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2: Kapitalist Moderniteyi Teşrih Etmek – Demokratik Konfederalizmi İnşa Etmek” konferansının metin ve konuşmaları bulunmaktadır.

Konferans, farklı arka planları olan entelektüel ve aktivistleri bir araya getirdi. Renkli bir program etrafında dünyanın çeşitli yerlerinden gelen katılımcılar; sosyal bilimler, endüstriyalizm, kapitalizm, kadın özgürlüğü, ekonomi, komünalizm, Kürdistan ve Ortadoğu vizyonu ve Öcalan`ın Demokratik Konfederalizm’i ile Kürt Özgürlük Hareketi’nin paradigması ve pratik yansımalarını tartıştılar. Bu kitapta konferansın tüm konuşma ve mesajları bir araya getirilmiştir.

Kapitalist Moderniteye Meydan Okumak 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu