Çocuk Kitapları

Kar Tanesinin Serüveni PDF indir

Kar Tanesinin Serüveni PDF indir, e-kitap sitemizde Kar Tanesinin Serüveni kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Kar Tanesinin Serüveni kitabı 20 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kar Tanesinin Serüveni kitabını 9786257796026 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kar Tanesinin Serüveni kitap özeti, Kar Tanesinin Serüveni pdf oku, Kar Tanesinin Serüveni yandex, Samed Behrengi e-kitap pdf, Kar Tanesinin Serüveni PDF Drive, Kar Tanesinin Serüveni Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kar Tanesinin Serüveni PDF Oku

Kar Tanesinin Serüveni Kısa Özet

Su hayat demektir. Doğanın en büyük armağanı su, arada bir eşsiz bir kar tanesidir. Karın macerası, an gelir bir çocuğun belki de birçoğunun macerası olabilir. Peki siz, o eşsiz kar tanesi ile bu serüvene çıkmak ister misiniz? Hem onun gökyüzündeki, yeryüzündeki dönüşümlerine tanıklık edeceksiniz hem de doğanın ahenkli dansına eşlik edeceksiniz. Hadi ama ne duruyorsunuz!
Düş kurmanın yaratıcılığa etkisi, bu eserdeki üslupla gücünü arttırıyor. Resimleriyle çocukların bu düşlerini renklendiren bu eserde doğadaki kusursuz döngüye de masalsı bir anlatımla tanıklık ediyor çocuklar. QR kodla bu eşsiz masalı dinlemenin de keyfi var tabii ki.

Kar Tanesinin Serüveni PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu