Çocuk Kitapları

Kara Rüzgar PDF indir

Kara Rüzgar PDF indir, e-kitap sitemizde Kara Rüzgar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Walter Farley tarafından kaleme alınan Kara Rüzgar kitabı 248 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kara Rüzgar kitabını 9786051885865 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kara Rüzgar kitap özeti, Kara Rüzgar pdf oku, Kara Rüzgar yandex, Walter Farley e-kitap pdf, Kara Rüzgar PDF Drive, Kara Rüzgar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kara Rüzgar PDF Oku

Kara Rüzgar Kısa Özet

Hindistan’da amcasıyla birlikte geçirdiği iki ayın ardından New York’taki ailesinin yanına dönmek üzere gemiyle yola çıkan Alec, eve dönüş yolculuğunun onun için tehlikelerle dolu bir maceraya dönüşeceğinden habersizdir. Gemisi fırtına yüzünden batınca Alec kendini, yaşamında gördüğü en vahşi atla birlikte ıssız bir adada bulur. Küçük bir Arap limanından gemiye bindirilmiş olan bu simsiyah aygır Alec’in yaşamını kurtarmıştır. Zamanla Alec’e yakınlık göstermeye, hatta sırtına binmesine izin vermeye başlayan bu muhteşem hayvan bundan böyle Alec’in yaşamının ayrılmaz bir parçası olacaktır.

1941 senesinde yayımlandığından bu yana her yaştan okurun büyük beğenisini kazanan Kara Rüzgâr, yirmi dile çevrilmiş ve sinemaya çevirilmiştir.

Kara Rüzgar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu