PDF İndir

Kara Sevdam – Balkanlar PDF indir

Kara Sevdam – Balkanlar PDF indir, e-kitap sitemizde Kara Sevdam – Balkanlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rıza Hekim tarafından kaleme alınan Kara Sevdam – Balkanlar kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kara Sevdam – Balkanlar kitabını 9786055021108 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kara Sevdam – Balkanlar kitap özeti, Kara Sevdam – Balkanlar pdf oku, Kara Sevdam – Balkanlar yandex, Rıza Hekim e-kitap pdf, Kara Sevdam – Balkanlar PDF Drive, Kara Sevdam – Balkanlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kara Sevdam – Balkanlar PDF Oku

Kara Sevdam – Balkanlar Kısa Özet

Yaşadığı toplumda başkalarıyla iletişim halinde olmak, insanoğlunun en temel ihtiyaçlarından biridir. Bu fenomen, ilk girişimi yapanla muhatabı içindeki yakınlaşmayı sağladığından her iki taraf için de sonsuz mutluluk verici olur.

Gezip gördüğüm, tükettiğim ve içtiklerimden, keyif alırken, herkesin yanımda olmasını istiyor, tüm güzellikleri dostlarımın, hatta diğer bireylerin da yaşamasını arzu ediyordum. Lakin esas güç olan ise, böyle bir şeyin olabilecek olmadığını bile bile ısrarımda direnme kararlılığımı sürdürmemdi.

Bu güzel anıları geri dönünce yeniden yaşamak ümidiyle, yanımdan hiç ayırmadığım defter, kalem ve fotoğraf makinem gezi boyunca devamlı elimin altındaydı.

Bir yandan rehberi dinleyip, not alırken, diğer taraftan da etrafı gözlemleyip, bol bol görüntü kaydediyordum.

Dokuz günde altı ülke gezdik. Sonunda topladığım bilgi ve belgelerdeki Balkanlar’ ın o büyüleyici güzelliğini, yaşadığım duygularla yoğurarak, mutlaka başkalarının önüne koymam gerektiğine inanmaya başlamıştım..

Paylaşmanın mutluluğuna bir türlü doyamayan ben, işte bu yüzden, böyle bir anı romanın meydana geldiğinı fark ettim.

Kara Sevdam – Balkanlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu