Edebiyat Kitapları

Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter PDF indir

Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter PDF indir, e-kitap sitemizde Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gena Showalter tarafından kaleme alınan Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter kitabı 1792 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter kitabını 5026548065702 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter kitap özeti, Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter pdf oku, Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter yandex, Gena Showalter e-kitap pdf, Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter PDF Drive, Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter PDF Oku

Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter Kısa Özet

Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamayacak kadar baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar… Karanlığın Efendileri.

KARANLIĞIN EFENDİLERİ SERİSİ – GENA SHOWALTER

EN KARANLIK ZEVK – KARANLIĞIN EFENDİLERİ SERİSİ

Onu Kaybetmek Dışında
Her Acı Ona Zevk Verebilirdi…

İçinde Acı iblisiyle yaşayan Reyes, zevkten mahrum bırakılmıştır. Ama çılgınca arzuladığı ölümlü Danika Ford’a sahip olabilmek için gerekirse tanrılara karşı koymaya hazırdır. İstediğini elde etmek için savaşmak zorundadır, aksi takdirde Danika’yı kaybetme tehlikesiyle yüz yüze kalacaktır.
 
Danika kaçak yaşamı yaşamaktadır. Onu ve ailesini öldürmeyi kafalarına koymuş olan Yeraltı Dünyasının Efendileri’nden aylarca kaçmayı başarmıştır. Rüyalarındaysa ateşli dokunuşlarını unutamadığı savaşçıyı, Reyes’i görmektedir. Ama bu birliktelik, sevdikleri bireylerin ölümüne neden olabilir…

EN KARANLIK ARZU – KARANLIĞIN EFENDİLERİ SERİSİ

Ölümlülere Ait Zevkleri Tadabilmek İçin Cennetten Vazgeçen Bir Melek Ve Arzularını OnunlaKeşfeden Ölümsüz Bir Savaşçı… 

Haftalarca etrafında görünmez bir dişinin varlığını hisseden ölümsüz savaşçı Aeron, bu yaratığın, kendisini öldürmekle görevlendirilmiş melek-iblis celladı Olivia olduğunu keşfeder. Genç kadın, görevini yerine getiremediği için cennetten kovulmuş ve ölümsüzlüğünü kaybetmiştir. Aeron, Olivia’nın hikâyesine inanıp ona kalbini kaptırdığı takdirde herkesi tehlikeye atacağını bilse de, bu müthiş mavi gözlü ölümlü, onun en karanlık arzusunu çoktan görülmektedirmıştır. 

Aeron, sorumlulukları ve onu içten içe tüketen arzusu içinde kalır fakat yenmesi gereken bir düşmanı mevcuttur ve sadık iblisi, Olivia’yı savaşçının yaşamından uzaklaştırmakta kararlıdır. Üstelik genç kadının yerine getiremediği görevi tamamlamak için gönderilmiş başka bir cellat da peşindedir… 

EN KARANLIK YALAN – KARANLIĞIN EFENDİLERİ SERİSİ

Aşk Bazı zaman İnsanı Gerçek İle Yalan Arasında Bırakır. 

Ne zaman doğruyu konuşsa acı içinde kıvranan Gideon bunun yanı sıra söylenen her yalanı anlayabilmektedir. Lakin tutsak ettiği ölümsüz Scarlet’ın onun uzun süre önce bıraktığı karısı olduğu iddiasının yalan olup olmadığını anlayamaz. Gideon onunla ne evlendiğini ne de birlikte olduğunu hatırlayabilmektedir. Ne var ki genç kadını çok istemektedir… 

Scarlet, özgürce dolaşması çok tehlikeli olan Kâbus iblisinin muhafızıdır ve onunla bir gelecek, kesin bir yıkım demektir. Bilhassa de Gideon’ın düşmanları yaklaşırken ve gerçek, sevmeye başladığı her şeye zarar vermek üzereyken… Adım adım gerçeğe ulaşan bir Yalan iblisi… 

“Paranormal romansın öncülerinden.” 

Kresley Cole 

EN KARANLIK SIR – KARANLIĞIN EFENDİLERİ SERİSİ

Kötü Anılarla Mücadele Etmekten Kurtulamayan Bir Savaşçı… 

Sır iblisinin muhafızı Amun etrafındakilerin en karanlık düşüncelerine sızabilmektedir. Lakin ölümsüz savaşçı sevdiklerini korumak için zincirlenip tutsak edilince ölüm tek kaçış umudu olur; ta ki güzelliği ve gizli kırılganlığıyla Amun’un sadakatini test eden, kendisi gibi tutsak Haidee’yle tanışana dek. 

Kendini İblisleri Yok Etmeye Adamış, Acımasız Bir Avcı… 

Haidee, Amun’un türünden nefret ederek yetişmiş bir iblis suikastçısıdır. Lakin bir dokunuşuyla kendisini ateşe sürükleyen bir adamdan nasıl nefret edebilir? Onu kurtarmak için Haidee bedenini ve ruhunu vermek; onu yok etmeye yeminli, kuvvetli bir iblisin gazabına göğüs germek zorundadır.

Karanlığın Efendileri Serisi Takım Set 4 Kitap – Gena Showalter PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu