Edebiyat Kitapları

Karanlığın Şehri – Ciltli PDF indir

Karanlığın Şehri – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Karanlığın Şehri – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şule Avlamaz tarafından kaleme alınan Karanlığın Şehri – Ciltli kitabı 608 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Karanlığın Şehri – Ciltli kitabını 9786257671705 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karanlığın Şehri – Ciltli kitap özeti, Karanlığın Şehri – Ciltli pdf oku, Karanlığın Şehri – Ciltli yandex, Şule Avlamaz e-kitap pdf, Karanlığın Şehri – Ciltli PDF Drive, Karanlığın Şehri – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karanlığın Şehri – Ciltli PDF Oku

Karanlığın Şehri – Ciltli Kısa Özet

Doğduğu günden bu yana ailesinin son derece korumacı ve baskıcı tutumuyla yetiştirilen Efsan Erez, doğum gününde en sevdiği grubun konserine gitmek üzere kardeşiyle birlikte gizlice evden çıkar. 

Masum bir istekle başlayan bu çıkış, Efsan’ın kendini ufak dünyasından tamamen değişik bir evrende bulmasıyla sonuçlanır.  

Krallıklar tarafından yönetilen topraklarda yaşayan tehlikeli yaratıkların ve büyü kullanabilen ırkların hüküm sürdüği evrende biçare ve kimsesiz kalır. Artık o, olmaması gereken bir yerde, olmaması gereken kişidir. Yabancıların hoş karşılanmadığı bu karanlık şehirde tanımadığı bireylerin yardımına muhtaç olmasıyla, sonun başlangıcı için zaman akmaya ekranlara gelecektır. 

Bir yandan eve dönüş yolunu ararken, diğer yandan hayatta kalabilmek için kimliğini gizleyerek tehlikeli seçimler yapmak zorunda kalır; fakat bu girişimleri, yakalanmaması gereken en mühim birinin, 

Alaz Şahzade’nin dikkatini çeker. Artık olmaması gereken yer, 

bu karanlık şehir değil, yanında dahi durmaması gereken bu adamın geceden daha siyah harelerinin içidir. 

Canını kurtarmak için kaçarak ailesine geri dönmeye çalışan Efsan karanlık şehirden kaçabilecek midir veya tan vaktini bile görebilecek midir,

belli değildir. 

Üstelik ne kadar engel olmak isterse istesin kalbi de ağır ağır 

Alaz Şahzade için çarpmaya başlarken…

 

Güçlü bir duruşu vardı, bunun yanı sıra karanlıktı da 

ve karanlık kötüydü. Karanlık bilinmezlik demekti, 

karanlık boşluktu ve…

Ben karanlığı sevmezdim.

Karanlığın Şehri – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu