Edebiyat Kitapları

Karanlıktan Sızan Hikayeler PDF indir

Karanlıktan Sızan Hikayeler PDF indir, e-kitap sitemizde Karanlıktan Sızan Hikayeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Karanlıktan Sızan Hikayeler kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karanlıktan Sızan Hikayeler kitabını 9786052287453 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karanlıktan Sızan Hikayeler kitap özeti, Karanlıktan Sızan Hikayeler pdf oku, Karanlıktan Sızan Hikayeler yandex, Kolektif e-kitap pdf, Karanlıktan Sızan Hikayeler PDF Drive, Karanlıktan Sızan Hikayeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karanlıktan Sızan Hikayeler PDF Oku

Karanlıktan Sızan Hikayeler Kısa Özet

Korku mu; Kimi karanlıktan, kimi hayaletlerden, kimi ölümden, kimi ise kendinden korkar. Sen kimden yahut nasıl bir varlıktan korkuyorsun?

İşte tüm bunların cevabı bu kitapta. Neden mi; Çünkü 15 ayrı yüreğin yazdığı, 15 ayrı korku, 15 ayrı kurgu okuyacaksın. Emin olduğum tek bir şey var; Bu 15 korku hikayesinden biri kesinlikle senin korkun!!!

Korkuyla kol kola girmeye…. Korkuyla körebe oynamaya… Korku odalarına girmek icin kalbini korumaya…. Ve hepsinden mühimsi bu odalara girmeye cesaretin var mı?

Her odanın duvarları korkuyla sıvandı!!! Her saniye kendini kurtarmak için mücadele edeceksin!!!

Lütfen karanlıkta değil güneşin her saniyenizi aydınlattığı saatlerde okuyun. Çünkü…Karanlıktan ince ince sızmakta olan bu korku öykulerini okuduktan sonra sabaha uyanamayabilirsiniz!!!

Karanlıktan Sızan Hikayeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu