Araştırma Kitapları

Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle PDF indir

Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle PDF indir, e-kitap sitemizde Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adil Türkoğlu tarafından kaleme alınan Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle kitabı 480 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle kitabını 9786051703459 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle kitap özeti, Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle pdf oku, Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle yandex, Adil Türkoğlu e-kitap pdf, Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle PDF Drive, Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle PDF Oku

Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle Kısa Özet

Karşılaştırmalı eğitim bir ülkenin başka bir ülkenin eğitim sistemini aynen alması değildir. Sorunların çözümünde önceden yazılmış tecrübeleri geniş bir çerçevede inceleyerek onlardan yararlanmaktır.

Kitap, 1998`de yayına giren “Karşılaştırmalı Eğitim” kitabının 2010`lu senelerdaki değişikliklere göre yeniden yayına giren halidir. Kitabın hazırlanmasında, Karşılaştırmalı Eğitim dersini alan doktora öğrencileri, ödev olarak, ülkeleri inceleyerek rapor haline getirmişlerdir.

Ülkeler seçilirken Dünya`nın eğitim laboratuvarı olan A.B.D, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve Rusya özellikle incelenmiştir. Japonya, Çin ve İsrail eğitim sistemlerindeki yenileştirme çalışmaları sebebiyle ele alınmıştır. Bu ülkeler ile birlikte kitapta toplam 20 ülkenin eğitim sistemlerine yer verilmiştir.

Karşılaştırmalı Eğitim – Dünya Ülkelerinden Örneklerle PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu