Edebiyat Kitapları

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı PDF indir

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı PDF indir, e-kitap sitemizde Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dilara Keskin tarafından kaleme alınan Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı kitabını 9786258133097 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı kitap özeti, Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı pdf oku, Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı yandex, Dilara Keskin e-kitap pdf, Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı PDF Drive, Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı PDF Oku

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı Kısa Özet

İki düşman aile, iki düşman ülke: Zirakov ve Senteria.

Şimdiyse savaşın kazananı belli olmak üzere.  Zirakov ülkesinin Kraliçesi Irina, bu savaşın kazananı olmak için kimsenin beklemediği bir harekette bulunurak kızı Kitana’yı casus olarak Senteria’ya gönderir. Amacı Kitana’nın ülkeyi içten parçalamasını sağlamaktır. Lakin Senteria Kralı Estes, Kitana’yı; veliaht olarak görülen oğlu Vincent’le evlendirmeye karar verince Zirakov Prensesi’nin planları altüst olur. Böylelikle Kitana bir anda kendini kanlı bir taht oyununun ortasında bulur.

Dilara Keskin Kaybolmuş Ruhlar Sarayı I: Kraliçenin Kızı ile okurları hem tarihsel hem de mistik bir yolculuğa çıkarıyor. Kaybettiğimizi sandığımız duygular; aşk, öfke ve ihanet üçgeninde yeni anlamlar kazanıyor.

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1: Kraliçenin Kızı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu