Psikoloji Kitapları

Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı PDF indir

Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David A. Clark tarafından kaleme alınan Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı kitabı 386 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı kitabını 9786057496515 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı kitap özeti, Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı pdf oku, Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı yandex, David A. Clark e-kitap pdf, Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı PDF Drive, Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı PDF Oku

Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı Kısa Özet

Kontrol edemediğiniz endişenızla daha kolay bir biçimde baş etmek istiyorsanız, bu çalışma kitabı tam size göre! Bilişsel Terapi’nin kurucusu Dr. Aaron T. Beck ve Klinik Psikolog Dr. David A. Clark, bu kitapla etkinliği ispatlanmış bir tedavi yöntemi olan Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımını ve metotlarıni siz değerli okurlarımıza sunuyor. Bu kitap, endişe tetikleyicilerinizi belirlemeyi, sıkıntıya neden olan düşüncelere meydan okumayı, korktuğunuz durumlarla güvenli bir biçimde yüzleşmeyi ve endişelı anlarınızda kendinizi gevşetebilmeyi pratik teknikler yardımıyla gösteriyor.Çalışma sayfaları, uygulamalar, bilimsel araştırmalar ve vaka emsallari ile birlikte özenle hazırlanmış pratik bir başvuru ve uygulama kaynağı..
“Bilhassa panik atak geçirenler, sosyal durumlardan korkanlar, kronik anksiyeteden şikayetçi milyonlarca insan için kıymetli ve erişilebilir bir kaynak.”

-Richard G. Heimberg, Klinik Psikoloji Profesörü, Temple Üniversitesi

Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu