Psikoloji Kitapları

Kaygıyla Başa Çıkmak PDF indir

Kaygıyla Başa Çıkmak PDF indir, e-kitap sitemizde Kaygıyla Başa Çıkmak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anna Williamson tarafından kaleme alınan Kaygıyla Başa Çıkmak kitabı 312 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kaygıyla Başa Çıkmak kitabını 9786050837919 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kaygıyla Başa Çıkmak kitap özeti, Kaygıyla Başa Çıkmak pdf oku, Kaygıyla Başa Çıkmak yandex, Anna Williamson e-kitap pdf, Kaygıyla Başa Çıkmak PDF Drive, Kaygıyla Başa Çıkmak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kaygıyla Başa Çıkmak PDF Oku

Kaygıyla Başa Çıkmak Kısa Özet

Anna Williamson dışarıdan bakanların hayranlıkla izlediği, başarılı bir TV programcısı iken bir gece o anda nedenini bilmediği bir panik atak krizi geçirir ve yaşamında yeni bir dönem başlar.

Kalp çarpıntıları, sırılsıklam avuç içleri, bunaltı, nefes darlığı ve birden fazla fiziksel ve psikolojik semptomla ilerleyen süreç bugün çok sayıda insanın bu türden sıkıntılarına derman olan bir kimliğe dönüşür.

Kaygıyla Başa Çıkmak işte böyle bir kitap. Tam bir damdan düşenin halinden anlama hikâyesi.

Terapist Anna Williamson, klinik psikolog Dr. Reetta Newell’in de katkılarıyla, çeşitli endişelardan ve panik ataklardan mustarip bireylere uygulaması kolay bir rehber sunuyor. Sık sık kendi anksiyete öyküsüne yaptığı atıflarla empati ve ümit düzeyi son derece yüksek bir bakış açısı ortaya koyuyor.

Anksiyetenin ilk belirtilerinden başlayarak panik atakla veya sosyal fobiyle karşılaşmada her adımda yanınızda olacak pratik önerilerle nasıl daha iyi bir hayat sürebileceğinizi ve panik atak kapınızı çaldığında özgüveninizi nasıl geri kazanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Kaygıyla Başa Çıkmak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu