Edebiyat Kitapları

Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 PDF indir

Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. DuruMavii tarafından kaleme alınan Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 kitabı 392 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 kitabını 9786254141454 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 kitap özeti, Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 pdf oku, Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 yandex, DuruMavii e-kitap pdf, Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 PDF Drive, Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 PDF Oku

Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 Kısa Özet

“Gece nereye giderseniz gidin siyahtır. Ve acının tek bir rengi mevcuttur; kurşuni… “

Ante, Bedenimi ısıtmanın bir yolunu buldular. Lakin ruhum, üzerinde soluklandığımız buz kütleleri kadar soğuk ve devinimsiz. Beni izlediğin anları anımsadığımda, belleğimde belirenlerin birer sanrıdan ibaret olduğunu bile bile elimi uzatıyorum. Ah Ante, dokunamıyorum. Sınandığım şey acıyla yoğrulmuş devasa bir boşluk. O boşluğun ucunda bir bez bebek gibi sallanıyorum.

Bedenimi kurtarırken, ruhumu esir eden anahtarı heybende götürdüğünü biliyor musun? Belki de bir yerlerden, dudaklarında düzmece bir tebessümle beni izliyorsun.

Buradayım. Her gece ay ışığının altında durup, yaşadıklarımızla baş etmeye çalışıyorum. Beni o dipsiz mezara nasıl diri diri gömdüğünü, sonra parmaklarınla kazıyarak nasıl çıkardığını düşünüyorum.

Hiç kimse inanmıyor; karanlık gözlerini üzerinden ayırmadığın ay yeniden kızarıyor. Hiç kimse görmüyor; ay oluk oluk kanıyor. Ante, alnımdaki yara izi sızlıyor, onca zamandan sonra zihnim ilk kez kokunu duyumsuyor.

Ve yabancı bir ses fısıldıyor, beni çağırıyor;

“Ayın kayıp meleği, seni bekliyorum. “

Kayıp Melek – Kanlı Ay 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu