Edebiyat Kitapları

Kazanırsak Kaybederiz PDF indir

Kazanırsak Kaybederiz PDF indir, e-kitap sitemizde Kazanırsak Kaybederiz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zeynep Sey tarafından kaleme alınan Kazanırsak Kaybederiz kitabı 416 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kazanırsak Kaybederiz kitabını 9786254487200 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kazanırsak Kaybederiz kitap özeti, Kazanırsak Kaybederiz pdf oku, Kazanırsak Kaybederiz yandex, Zeynep Sey e-kitap pdf, Kazanırsak Kaybederiz PDF Drive, Kazanırsak Kaybederiz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kazanırsak Kaybederiz PDF Oku

Kazanırsak Kaybederiz Kısa Özet

Bir ev, seni popülerlik merdiveninde bir üst basamağa taşıyacak bir yarışma ve birbirinden zorlu görevler!”

Fame Evi, sosyal platform fenomenlerinin büyük ödülü kazanmak için katıldığı bir yarışma programıdır. Frame adlı sosyal platform platformunda popüler olan yarışmacılara her hafta bir görev verilir ve kameralar kayda geçer. Her yarışmacı her an izleniyor olabilir! Katılımcıların kulaklarına nasıl davranmaları gerektiğini fısıldayan yapımcıların asıl istediği ise en fazla etkileşimin toplanmasıdır. 

Hayallerine bu yarışmaya katılarak ulaşacağını düşünen Eva Durusoy, eve girdiği andan bu yana hiçbir şeyin düşlediği gibi olmayacağını anlar. Fame Evi, sandığından çok daha akıl almaz bir yerdir. Kamera önünde ve arkasında başka kimliklere bürünen yarışmacılar, kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Üstelik senelerdır hayranlıkla takip ettiği fenomen de bu yarışmacılardan biridir.

Peki ya Eva, girdiği bu popülerlik yarışını kazanmak için savaşırken hem kendini hem de aşkını koruyabilecek midir?

Kazanırsak Kaybederiz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu