Edebiyat Kitapları

Kehanet – Titan 4 PDF indir

Kehanet – Titan 4 PDF indir, e-kitap sitemizde Kehanet – Titan 4 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Kehanet – Titan 4 kitabı 392 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Kehanet – Titan 4 kitabını 9786050978810 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kehanet – Titan 4 kitap özeti, Kehanet – Titan 4 pdf oku, Kehanet – Titan 4 yandex, Jennifer L. Armentrout e-kitap pdf, Kehanet – Titan 4 PDF Drive, Kehanet – Titan 4 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kehanet – Titan 4 PDF Oku

Kehanet – Titan 4 Kısa Özet

Tarih tekerrürleri sever…

Seth asla bir geleceği bulunacağını düşünmemişti. Oysa şimdi Josie’yle bir aile kurma ve sonsuza kadar mutlu olma şansı var. Ama tüm bunların gerçekleşmesi için önündeki tek engel Titanlar. Bir tanrı olarak onun yapacağı seçim dünyayı derinden etkileyecek. Ve Seth dünyayı çöküşten kurtarmak için Olimpos’taki diğer tanrıları ölümlü dünyaya girmeye ikna etmek zorunda.

Bedel ödenmeli…

Titanları gömmek Josie’nin öncelikli görevi. Ne de olsa bunun için dünyaya geldi. Seth ile onu acımasız bir savaş bekliyor. Josie başarısız olursa her şeyi kaybedeceğini biliyor. Ama yalnızca kendisi için değil; sevdiği adam için, gelecekleri için, dünya için savaşmak zorunda. Ve bu savaşı kazanmak için her şeyi yapmaya hazır…

Melez Sözleşmeleri ve Lux serilerinin yazarından nefesinizi kesecek ateşli bir Titan romanı daha.

Kehanet – Titan 4 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu