Edebiyat Kitapları

Kehanet Vaatleri PDF indir

Kehanet Vaatleri PDF indir, e-kitap sitemizde Kehanet Vaatleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. S. Asherson tarafından kaleme alınan Kehanet Vaatleri kitabı 392 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kehanet Vaatleri kitabını 9786051774176 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kehanet Vaatleri kitap özeti, Kehanet Vaatleri pdf oku, Kehanet Vaatleri yandex, M. S. Asherson e-kitap pdf, Kehanet Vaatleri PDF Drive, Kehanet Vaatleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kehanet Vaatleri PDF Oku

Kehanet Vaatleri Kısa Özet

Kadim bir kehanet…

21. yüzyıldan binlerce yıl sonrası…

Yeni halk sınıfları, uzay korsanları, yıldız kapıları, bedenler arası bilinç transferleri ve kristal teknolojileri…

İnsanoğlu yüzlerce gezegene yayılmış ve galaksi içindeki dört büyük ırktan biri konumuna yükselmiştir. İnanç sisteminin merkezinde bulunan kadim bir kehanet, uzayın derinliklerinde bulunan metruk bir Yıldız Kapısının özgürlük ve gücün anahtarını sakladığını vaat etmektedir. Bilinç transferi neticesinde yaşanan insan ırkının iki yeni sınıfı bu güce ulaşabilmek için büyük bir mücadeleye girişir. Yetenekli ve cesur bir uzay pilotu olan Dünyalı Simon’ı bu yolda zorlu bir macera beklemektedir.

M. S. Asherson’ın kaleme aldığı ezoterik semboller, esrarengiz ırklar, rüya ulakları, düş kapanları ve mitolojiyle zenginleşen olağanüstü bir bilim kurgu yolculuğuna hazır mısınız…

Kehanet Vaatleri PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu