Edebiyat Kitapları

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum PDF indir

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum PDF indir, e-kitap sitemizde Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Veronique Maciejak tarafından kaleme alınan Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum kitabı 188 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum kitabını 9786057463234 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum kitap özeti, Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum pdf oku, Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum yandex, Veronique Maciejak e-kitap pdf, Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum PDF Drive, Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum PDF Oku

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum Kısa Özet

“Hayat, fırtınanın dinmesini bekleyerek değil; yağmurun altında dans etmeyi öğrenerek yaşanır.” –Seneca

Emma yolunu kaybetmiştir…

Son altı senedir bölgesel bir radyoda hem muhabirlik hem de fedakârca üstüne aldığı fazladan sorumluluklarla doldurduğu yaşamı artık ona anlamsız gelir. Eskiden onu coşturan kıvılcımı yitirmiş, hayattan ne istediğini bilemez olmuştur. Üstüne üstlük patronundan bunca emeğin karşılığını da göremeyince içindeki boşluk her geçen gün daha da büyür. Ta ki başarılı ve karizmatik yazar Julien Vascos ile yaptığı olağanüstü kitabı ile ilgiliki röportaja kadar.

“Kitabınızın ismi belli mi?”

“‘Kendini Bulma Yolculuğu’”

“Kendini bulmaktan kastınız nedir?”

“Artık kaçmayı bir kenara bırakıp nihayet yaşamaya başlamak için insanın kendisini tanıması. Otuz yıl boyunca benim yerime bir başkası yaşıyormuş gibi kendi yaşamıma seyirci kaldım. Bugünse artık nerede olursam olayım gerçekten hayat dolu ve özgür hissediyorum.”

Emma arzuladıklarına, değerlerine, beklentilerine, ailesine ve geçmişte yaşadığı ilişkilerine kafa yoracağı yolculuğuna işte böyle başlar. Seçimlerinde gerçekten özgür müdür? En derin inançlarının beynine nasıl kalıcı bir biçimde kök saldığını fark edebilecek midir? Uzun süredir onu esir almış olan, başkalarını tatmin etme gayretinden nasıl kurtulacaktır?

Peki siz, Emma’yla kendi yolculuğunuza çıkmak ister misiniz?

“Gerçekten yaşamınızı değiştirmek istiyorsanız okumanız gereken bir kitap. Cesaretimiz olduğu sürece her şeyin olabilecek olduğunu bize gösteren motive edici bir hikâye.” -Douceur de Lire

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu