Siyaset Kitapları

Kendini Keşfeden Ulus Kürtler PDF indir

Kendini Keşfeden Ulus Kürtler PDF indir, e-kitap sitemizde Kendini Keşfeden Ulus Kürtler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İsmail Beşikçi tarafından kaleme alınan Kendini Keşfeden Ulus Kürtler kitabı 408 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kendini Keşfeden Ulus Kürtler kitabını 9786059073134 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kendini Keşfeden Ulus Kürtler kitap özeti, Kendini Keşfeden Ulus Kürtler pdf oku, Kendini Keşfeden Ulus Kürtler yandex, İsmail Beşikçi e-kitap pdf, Kendini Keşfeden Ulus Kürtler PDF Drive, Kendini Keşfeden Ulus Kürtler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kendini Keşfeden Ulus Kürtler PDF Oku

Kendini Keşfeden Ulus Kürtler Kısa Özet

*Kendini Keşfeden Ulus Kürtler* kitabında, 1987-1993 tarihleri içinde İsmail Beşikci’yle yapılan röportajlar bulunmaktadır. Röportajlardan bazıları Beşikci’den bağımsız olarak yayınlanmamış, bazıları da kısaltılarak yayınlanmıştır. Beşikci, yapılan röportajların eksik veya sansürlü bir biçimde yayına girmesinı iki sebebe bağlamaktadır; bunlardan birincisi yasal nedendir, yayıncı ceza almamak için bu yolu seçer. İkincisi ise yayın organının söyleşi yaptığı birinin bazı görüşlerine katılmıyor olmasıdır. Bu da söyleşi yapılan birinin düşüncelerinin ve görüşlerinin kamuoyuna eksik sunulmasına neden olmaktadır. Elinizdeki kitapta ise bu röportajların tam metnini göreceksiniz; eser de yapılan kısaltmalar, tahrifler ve sansürler giderilmiş, metinler bir bütün olarak okura sunulmaktadır.

Kitapta; değişik görüşteki bir çok gazete, dergi ve diğer basın organının, sözü edilen tarihlerde değişik konularda eserin sahibiyle yaptığı geniş görüşmeler bulunmaktadır.

Kendini Keşfeden Ulus Kürtler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu