Roman Kitapları

Kesişmeler PDF indir

Kesişmeler PDF indir, e-kitap sitemizde Kesişmeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Benen Çetindağ tarafından kaleme alınan Kesişmeler kitabı 96 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kesişmeler kitabını 9786058009677 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kesişmeler kitap özeti, Kesişmeler pdf oku, Kesişmeler yandex, Benen Çetindağ e-kitap pdf, Kesişmeler PDF Drive, Kesişmeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kesişmeler PDF Oku

Kesişmeler Kısa Özet

“Küstümcüklerin Uyanışı” ve “Kırmızı Çantalı Kadın” adlı bi hayli beğeni alan öykü kitaplarının yazarı Benen Çetindağ’dan yeni öyküler: “Kesişmeler” 

Karşılaşmalar büyülüdür. Neden ve nasıl olduğunu bilmeyiz arada bir. Bazı zaman farkında olmadan aynı vapura bineriz, aynı yolda yürürüz o insanla. Aynı kafede oturur, aynı kitapçıda raflara göz atarız. Bizleri bir araya getiren veya ayıran güç nedir, bir türlü çözemeyiz bunu. Yollar kesişir, arada bir de nedensizce başka yönlere ayrılır. İnsanların kader dediği o narin çizgide gizlidir her şey. Kesişen hayatlar özeldir, dipte büyük sırlarla, detaylarla doludur. Kesişmeler bu derin yolculuğu anlatıyor bize. Benen Çetindağ’dan insan ruhuna dokunan, sıcacık öyküler… – Kadir Aydemir

Kesişmeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu