Sağlık Kitapları

Kim Demiş Yiyemezsin? PDF indir

Kim Demiş Yiyemezsin? PDF indir, e-kitap sitemizde Kim Demiş Yiyemezsin? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gülşen Altın tarafından kaleme alınan Kim Demiş Yiyemezsin? kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kim Demiş Yiyemezsin? kitabını 9786051868271 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kim Demiş Yiyemezsin? kitap özeti, Kim Demiş Yiyemezsin? pdf oku, Kim Demiş Yiyemezsin? yandex, Gülşen Altın e-kitap pdf, Kim Demiş Yiyemezsin? PDF Drive, Kim Demiş Yiyemezsin? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kim Demiş Yiyemezsin? PDF Oku

Kim Demiş Yiyemezsin? Kısa Özet

Binlerce insanın yaşamını değiştirmiş, bilimsel verilerle çalışan Beslenme Uzmanı Gülşen Altın, doğru bilinen yanlışları düzeltiyor. Yemediğiniz halde kilo almaktan şikayetçiyseniz, altında başka bir neden olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Artık mesele yalnızca kilo vermek değil, sürdürülebilir bir beslenmenin olabilecek hale gelmesi.

Genel algı, kalorisi düşük diyet yemeklerin tatsız olduğudur. Oysa sağlıklı beslenmenin sürdürülebilmesi için yediklerimiz bizi mutlu etmeli, lezzetli olmalı. Peki bu olabilecek mü?

Uygulaması kolay ve leziz tarifler aracılığıyla hamurişlerinden mahrum kalmadan keyifle yerken bunun yanı sıra nitelikli beslenip vücudunuzun tüm besin gereksinimlerini karşılamanın olabilecek olduğunu göreceksiniz.

Doğru malzemelerle hamburgerden sufleye dek, artık yasak yok!

Glütensiz hamurişi
Sürdürülebilir
İnsülin direncine uygun
Yüksek proteinli
Lezzetli
Tohumlarla güçlendirilmiş
Kilo verdiren tarifler

Kim Demiş Yiyemezsin? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu