Edebiyat Kitapları

Kimse Gerçek Değil Kutulu PDF indir

Kimse Gerçek Değil Kutulu PDF indir, e-kitap sitemizde Kimse Gerçek Değil Kutulu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zeynep Sey tarafından kaleme alınan Kimse Gerçek Değil Kutulu kitabı 448 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Kimse Gerçek Değil Kutulu kitabını 9786254486623 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kimse Gerçek Değil Kutulu kitap özeti, Kimse Gerçek Değil Kutulu pdf oku, Kimse Gerçek Değil Kutulu yandex, Zeynep Sey e-kitap pdf, Kimse Gerçek Değil Kutulu PDF Drive, Kimse Gerçek Değil Kutulu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kimse Gerçek Değil Kutulu PDF Oku

Kimse Gerçek Değil Kutulu Kısa Özet

“Derler ki en iyi şifacı, yaralı şifacıdır. Ve bütün şifacılar günün birinde yaralanmaya mahkûmdur…”

 

Kim olduğunu sorguladıkça dünyasının sahtelikten ibaret olduğunu anlamaya başlayan Işıl Özsoydan, öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilemez ve her geçen gün biraz daha yalnızlaşarak yabancılaşır.

 

İnsanları “Yaralılar” ve “Şifacılar” olarak iki kategoriye ayıran bir sosyal platform platformundan

tanıştığı Oflaz Kantemiz’in, kendisini bu durumdan kurtaracak kahraman olduğunu düşünmektedir. Lakin geçmişi belirsiz, davranışları tutarsız olan bu gizemli adamın, kendi dünyasının yıkılışına tanıklık etmiş yaralı bir şifacı olduğundan bihaberdir.

 

Işıl senelerdır inkâr ettiği gerçeklerle Oflaz aracılığıyla bir bir yüzleşirken Oflaz’ın yaralarının kanamaya başlamasıyla dünyaları altüst olur. Artık ikisinin de akıllarında tek bir soru mevcuttur:

 

Işıl’ın parıltısı, Oflaz’ın büyülü ruhunu kurtarmaya yetecek midir?

Kimse Gerçek Değil Kutulu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu