PDF İndir

Kıpırdama Çekiyorum PDF indir

Kıpırdama Çekiyorum PDF indir, e-kitap sitemizde Kıpırdama Çekiyorum kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aziz Saltık tarafından kaleme alınan Kıpırdama Çekiyorum kitabı 188 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kıpırdama Çekiyorum kitabını 9786051270777 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kıpırdama Çekiyorum kitap özeti, Kıpırdama Çekiyorum pdf oku, Kıpırdama Çekiyorum yandex, Aziz Saltık e-kitap pdf, Kıpırdama Çekiyorum PDF Drive, Kıpırdama Çekiyorum Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kıpırdama Çekiyorum PDF Oku

Kıpırdama Çekiyorum Kısa Özet

Bu kitap sualtında geçirilen 20.000 dakikanın ve çekilen 50.000 kare fotoğrafın ufak bir özeti, amacıysa siz değerli okurlarımıza sualtını benim gözümden gösterebilmek. Sualtı fotoğrafçılığı hususunda kendi tecrübelerimi sizlerle paylaşabilmek, bu büyülü dünyanın enteresan canlılarını tanıtabilmek.

Seyahatler sırasında başımdan geçenleri adeta bir dalış ardından küpeşteye dayanmış, havlulara sarınmış sohbet edermiş gibi siz değerli okurlarımıza anlatıp biraz olsun gülümsemenizi sağlayabilmek. Henüz bu tecrübeyi yaşamamış olanlarınız için Hic sunt Dracones (*) ifadesinin sualtı için yalan olduğunu, ejderhaların devrinin geçtiğini anlatabilmek için yazıldı bu kitap.

Bir solukta okumanız ve fotoğraflara bakarken biraz olsun o coğrafyaları ve o anları yaşayabilmeniz, benim aldığım zevki tatmanız dileğiyle…

(*) Here be the dragons (Burada Ejderhalar var) eskiden haritaların bilinmeyen kısımlarına ikaz mahiyetinde yazılan latince bir cümledir.

Kıpırdama Çekiyorum PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu