Edebiyat Kitapları

Kiracı PDF indir

Kiracı PDF indir, e-kitap sitemizde Kiracı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Katrine Engberg tarafından kaleme alınan Kiracı kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kiracı kitabını 9786050640687 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kiracı kitap özeti, Kiracı pdf oku, Kiracı yandex, Katrine Engberg e-kitap pdf, Kiracı PDF Drive, Kiracı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kiracı PDF Oku

Kiracı Kısa Özet

Beni kâbus fabrikasının battaniyesine sarınmış insanlar şekillendirdi. Yokluklarıyla şekillendirdiler beni. Ama artık şekil veren benim. Ben, bıçakçı. Hikâyeyi ben yazıyorum. Kendi hikâyemi.

Genç bir kadının kendi dairesinde vahşice öldürüldüğü meydana geldiğinda, davaya Kopenhag polis dedektifleri Jeppe Kørner ve Anette Werner atanır. Dedektifler, kurban Julie ile içkiye biraz fazla düşkün olan ve sanatçı dostlarıyla partiler düzenleyen ev sahibesi Esther içinde bir bağlantı kurar. Esther bunun yanı sıra roman yazarı olmaya çalışmaktadır ve Julie, halen bitmemiş kitabında bir cinayet kurbanı olarak meydana geldiğinda, kurgu ile gerçek hayat içindeki bağlantı daha tehlikeli hale gelir.

Lakin bu karışık senaryoda Esther’in rolü ilk göründüğü kadar net değildir. Esther suçlu mu yoksa sapkın bir intikam oyununun tuzağına düşen başka bir kurban mıdır? Dedektifler, ipleri elinde tutan acımasız kukla ustasının kimliğini keşfetmek için iki kadının geçmişini daha derinlemesine incelemek zorundadır.

Şimdiye dek dünya çapında 25 farklı dilde yayımlanan ve yılın en fazla ilgi gören kitapları listelerinde defalarca bulunan Kiracı okuyuculara karanlık aile sırları ve bolca sürpriz vaat ediyor.

Kiracı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu