Edebiyat Kitapları

Kiraz Tepesindeki Mucize PDF indir

Kiraz Tepesindeki Mucize PDF indir, e-kitap sitemizde Kiraz Tepesindeki Mucize kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sun-mi Hwang tarafından kaleme alınan Kiraz Tepesindeki Mucize kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kiraz Tepesindeki Mucize kitabını 9786050844450 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kiraz Tepesindeki Mucize kitap özeti, Kiraz Tepesindeki Mucize pdf oku, Kiraz Tepesindeki Mucize yandex, Sun-mi Hwang e-kitap pdf, Kiraz Tepesindeki Mucize PDF Drive, Kiraz Tepesindeki Mucize Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kiraz Tepesindeki Mucize PDF Oku

Kiraz Tepesindeki Mucize Kısa Özet

Kang’ın bütün yaşamı adeta bir mucizedir. Yoksulluktan başarılı bir inşaat şifrketinın sahibi olmaya kadar yükselmiş bir kişidir. Lakin tam dinlenmeye başlayacağı senelerda beyninde bir tümör teşhis edilir ve kalan günlerini sakin geçirmek için çocukluğunun geçtiği Kiraz Tepesi’ne dönmeye karar verir. Tüm dünya çapından kaçmayı planlayarak kendini geniş bir arazi üzerindeki eski bir eve kapatır fakat mahalle sakinlerinin aklında başka planlar mevcuttur. Mahalleli, Kang’ın özel arazisine serbestçe girip çıkar. Peki ama, evin ve Kiraz Tepesi’nin gerçek sahibi kimdir? Mahalleyi kentsel dönüşümle yenilemek isteyen inşaat şifrketi mı? Yoksa Kiraz Tepesi’ni nesillerdir oyun oynamak, düşünmek, yürümek, doğayı sevmek ve keşfetmek için kullanan mahalle sakinleri mi? Ya acı dolu ve umutsuz bir adam olan Kang’ın çocukluğunun bu sihirli yerle nasıl bir bağlantısı var?
Kiraz Tepesindeki Mucize, yaralı bir adamın insanlığa inancını yeniden kazanmasının ve manevi kurtuluşa ulaşmasının öyküsü. Güney Kore’de çok bi hayli beğeni alan bu eser, doğanın ve bireylerin kırılganlığını vurguluyor.

Kiraz Tepesindeki Mucize PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu