Edebiyat Kitapları

Kırık Sühve PDF indir

Kırık Sühve PDF indir, e-kitap sitemizde Kırık Sühve kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ümran Tan tarafından kaleme alınan Kırık Sühve kitabı 416 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kırık Sühve kitabını 9786257642156 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kırık Sühve kitap özeti, Kırık Sühve pdf oku, Kırık Sühve yandex, Ümran Tan e-kitap pdf, Kırık Sühve PDF Drive, Kırık Sühve Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kırık Sühve PDF Oku

Kırık Sühve Kısa Özet

Aşk bir intiharken kırılmış bir ihtimaldi affetmek.

Eyşan Akay, hayata dair keskin çizgileri olan bir kadındı. Kalbini kazanmaya çalışan adam ise iki yaşam içinde sıkışıp kalmıştı. Onu sevmesindeki en büyük engel bizzat kendisiydi ve kendisine rağmen sevdi, ona güvendi.

Oysa hiçbir şey göründüğü gibi değildi. Ortaya çıkan gerçekler, aşklarını bir mum gibi yakıp ağır ağır tüketti. Kalplerini birbirine bağlayan hisler, artık bir idam ipinin ruhlarına dolanan ilmeği hâline gelmişti.

*Göğsüme bir yabancının izleri, zihnime bir yalancının anıları kazınmıştı. Yitiriyordum, ona kandığım her an, kendimi varlığında yitiriyordum.*

Kırık Sühve PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu