Edebiyat Kitapları

Kırmızı Kurabiye PDF indir

Kırmızı Kurabiye PDF indir, e-kitap sitemizde Kırmızı Kurabiye kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zeynep Sahra tarafından kaleme alınan Kırmızı Kurabiye kitabı 608 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kırmızı Kurabiye kitabını 9786257500296 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kırmızı Kurabiye kitap özeti, Kırmızı Kurabiye pdf oku, Kırmızı Kurabiye yandex, Zeynep Sahra e-kitap pdf, Kırmızı Kurabiye PDF Drive, Kırmızı Kurabiye Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kırmızı Kurabiye PDF Oku

Kırmızı Kurabiye Kısa Özet

“Bu; aşkı kovalayan kelebeklerin kendini bulma hikâyesi…”

Verona sokaklarında âşık olduğu adamı bekleyen Sahra, hiç ummadığı anda Romeo’sunu karşısında bulduğunda,

sonunda mutlu sonlarına kavuştuklarını düşünür. Lakin çok geçmeden yaşanan sırlar, Sahra ve Emir’in aşklarının bir kez daha sınanmasına neden olmaktadır.

Âşık olduğu kadından uzaklaşıp inzivaya çekilen Emir Hanzade, bir düğüne davetsiz misafir olarak katıldığında aşırdığı tek şeyin düğündeki ikramlar olduğunu düşünürken, günün sonunda kendini gelini kaçırırken bulur. Yanındaki kadına yardım etmekten başka çaresi kalmayan Emir Hanzade, yakasını bu beladan nasıl kurtaracağını düşünürken işler iyice kontrolden çıkar.

Çünkü öğrendiklerinden sonra Rosa’ya verdiği sözü tutmak zorundadır.

Ayçöreği ve Elmalı Turta’nın ardından hız kesmeden devam eden hikâyede sona gelinirken,

Sahra ve Emir’in kaderini başkasına ait bir kalp değiştirecektir.

“Söz veriyorum, bu çektiğimiz acılar İleride anlatacağımız tatlı anılar olacak…”  

Kırmızı Kurabiye PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu