Bilgisayar Kitapları

Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum PDF indir

Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum PDF indir, e-kitap sitemizde Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şükrü Tarık Kapucu tarafından kaleme alınan Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum kitabı 104 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum kitabını 9786059366373 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum kitap özeti, Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum pdf oku, Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum yandex, Şükrü Tarık Kapucu e-kitap pdf, Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum PDF Drive, Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum PDF Oku

Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum Kısa Özet

Veri güvenliği; kurumdaki işlerin sürekli olarakliğinin sağlanması, işlerde meydana gelebilecek aksaklıkların azaltılması yahut kritik verilerin, gizli bilgilerin çalınması gibi verinin çok çeşitli tehditlerden muhafaza edilmesinı sağlar. Veri hangi formda olursa olsun, mutlaka uygun bir biçimde muhafaza edilmesi sağlanmalıdır.

Veri güvenliğini sağlamak maksadıyla Uluslararası Standart Organizasyonu olan ISO tarafından yayına giren ve bu bağlamda bilgi güvenliğinin temelini oluşturan standartlar topluluğu karşımıza çıkmaktadır. Yaptığı faaliyet ve hizmetler gereği bazı kurumların bu belgeyi alması ve devamlılığını sağlaması zorunlu olmasına rağmen, veri ve bilgi işleyen her şirketin bu standart gerekliliklerini sağlamaları tartışmasız bir fark yaratacaktır. Veri güvenliği süreçlerini baştan uca bütünsel bir yaklaşım ile yürütmek, organizasyonların sorunsuz bir biçimde sorumluluklarını yerine getirmesini sağlayacaktır. Bu kitap bilgi güvenliği çerçevesinde veri güvenliğinin sağlanması ve alakalı kanun ve regülasyonlara uyum hususunda bilgilendirme amaçlıdır.

Kişisel Verilerin Güvenliği ve Uyum PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu