Hukuk Kitapları

Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller PDF indir

Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller PDF indir, e-kitap sitemizde Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yusuf Mansur Özer tarafından kaleme alınan Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller kitabı 292 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller kitabını 9786257953245 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller kitap özeti, Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller pdf oku, Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller yandex, Yusuf Mansur Özer e-kitap pdf, Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller PDF Drive, Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller PDF Oku

Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller Kısa Özet

Blok zinciri enteresan bir varlık.

Özü anlaşıldığında muazzam bir kıymet kazanıyor, yüzeysel incelendiğindeyse çoğu kimse için hiçbir değer ifade etmiyor.

Dahası blok zincirinin en temel vaatlerinden birisi olan mahremiyet, çoğu kez onu çevreleyen finansal bağlamının gölgesinde kalıyor.

Mahremiyeti vadetmesine rağmen blok zincirinin, kişisel verilerin muhafaza edilmesi hukukuna meydan okuması ise enteresan sonuçlara yol açabiliyor.

Esas itibariyle bir yüksek lisans tezi olan bu çalışma, sözü edilen bağlam içinde blok zincirinin özünü analitik bir düzlemde sistemleştirmeyi, mahremiyet vaadini teorik ve pratik açılardan somutlaştırmayı, blok zinciri ve kişisel verilerin muhafaza edilmesi hukukunu bir nebze de olsa uzlaştırabilmeyi planlıyor.

Kişisel Verilerin Korunmasında Blok Zinciri Modeli: Vaatler ve Hukuki Engeller PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu