Edebiyat Kitapları

Kıssa Yol PDF indir

Kıssa Yol PDF indir, e-kitap sitemizde Kıssa Yol kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Semine Çemrek Demirci tarafından kaleme alınan Kıssa Yol kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kıssa Yol kitabını 9786051837017 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kıssa Yol kitap özeti, Kıssa Yol pdf oku, Kıssa Yol yandex, Semine Çemrek Demirci e-kitap pdf, Kıssa Yol PDF Drive, Kıssa Yol Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kıssa Yol PDF Oku

Kıssa Yol Kısa Özet

İnsan kendi kıssasını yaşarken yazar. Yolu bir çok duraktan geçer, başına türlü hâller gelebilir. İnsandır, unutandır kendi hakikati. Ne saf iyidir ne de saf kötü. İyi kötü ne varsa ekilmiştir insanın toprağına. Toprağını nasıl işlemesi gerektiği de öğretilmiştir “kendi içlerinden gönderilen peygamberler” ve kitaplar ile. İrade, kalp ve akıl da verilmiştir. Artık tercih insana bırakılmıştır. Hangi tohumunu yeşertecektir? Hayır olanları mı? Şer olanları mı?
Kendi kıssamı yaşarken bana klavuzluk eden Kur’an kıssalarını tefekkür etme çabamı paylaştım. Umarım ki bana şifa, rehber, merhem olduğu gibi size de olsunlar.

Kıssa Yol PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu