Eğitim Kitapları

Kitabu’l Kıraat – 3 PDF indir

Kitabu’l Kıraat – 3 PDF indir, e-kitap sitemizde Kitabu’l Kıraat – 3 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Halil İbrahim Kaçar tarafından kaleme alınan Kitabu’l Kıraat – 3 kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kitabu’l Kıraat – 3 kitabını 9789755484310 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kitabu’l Kıraat – 3 kitap özeti, Kitabu’l Kıraat – 3 pdf oku, Kitabu’l Kıraat – 3 yandex, Halil İbrahim Kaçar e-kitap pdf, Kitabu’l Kıraat – 3 PDF Drive, Kitabu’l Kıraat – 3 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kitabu’l Kıraat – 3 PDF Oku

Kitabu’l Kıraat – 3 Kısa Özet

Kitabu’l-Kıraat, serisi 4 düzeyi ile yabancı dil öğretiminde mühim bir beceri olan ‘okuma anlama’ becerisini ilk düzeyden alıp ileriye düzeyye taşımayı hedeflemektedir. Kitap, farklı ve renkli konuları sade ve anlaşılır bir üslup ile ortaya koyarken, okuyucunun konuya sorunsuz bir biçimde intikalini sağlamak üzere özellikle girişleri, arada bir metin aralarını görsel malzemelerle desteklenmiştir.

Metin kavrama soruları, eş-zıt anlam kelime alıştırmaları, kalıp ve sözlük çalışmaları ile yabancı dil öğretimindeki diğer dil becerilerini desteklerken, İslami ilimleri tahsil eden öğrencileri klasik metinlere alıştırmak gayesiyle de konu sonlarına işlenen mevzu ile ilişkili ayet-i kerime ve hadis-i şeriflere yer vermeye özen göstermiştir.

Kitabu’l Kıraat – 3 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu