Edebiyat Kitapları

Kıyamet Meleği 18 PDF indir

Kıyamet Meleği 18 PDF indir, e-kitap sitemizde Kıyamet Meleği 18 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Takaya Kagami tarafından kaleme alınan Kıyamet Meleği 18 kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kıyamet Meleği 18 kitabını 9786059479394 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kıyamet Meleği 18 kitap özeti, Kıyamet Meleği 18 pdf oku, Kıyamet Meleği 18 yandex, Takaya Kagami e-kitap pdf, Kıyamet Meleği 18 PDF Drive, Kıyamet Meleği 18 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kıyamet Meleği 18 PDF Oku

Kıyamet Meleği 18 Kısa Özet

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.

 

Yuiçiro ve dostları, son savaşa hazırlanmak için Şeytan Ordusu’na döndüler. Karargâhta, Kureto Dört Oraklı Çocuk’un vücuduna sahip olmasını engellemek için büyük çaba gösteriyor. Lakin Dört Oraklı Çocuk, Şinoa ve Yuiçiro’yu da ele geçirmeye karar verince her şey hızla değişecek. Acaba Kureto, Şinoa ve Yuiçiro ona engel olabilecekler mi yoksa vücutlarını ilk ataya teslim etmek zorunda mı kalacaklar?

Kıyamet Meleği 18 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu