Macera Kitapları

Kodeks PDF indir

Kodeks PDF indir, e-kitap sitemizde Kodeks kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Douglas Preston tarafından kaleme alınan Kodeks kitabı 468 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kodeks kitabını 9789758733705 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kodeks kitap özeti, Kodeks pdf oku, Kodeks yandex, Douglas Preston e-kitap pdf, Kodeks PDF Drive, Kodeks Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kodeks PDF Oku

Kodeks Kısa Özet

Da Vinci Şifresi`nden hoşlanmış mıydınız? Demek ki Kodeks`e aşık olacaksınız…

“Büyüleyici karakterler, egzotik, balta girmemiş orman manzaraları ve enteresan gelişmeler bu bitmek bilmeyen heyecanı, şifresini çözmeye değer kılıyor.”
– Library Journal

“İndiana Jones filmelerini hatırlatan ama çok yüksek bir oktava sahip bir macera!”
– USA Today

“Raiders of the Lark, The Amazing Race ile buluşuyor diyelim… Romanın kaderi Hollywood`muş gibi adeta filme çekilmek için dizayn edilmiş gibi görünmekte. Bu yüksek tempolu ve akıllı macerada Oreston okuyucularını hayal kırıklığına uğratmıyor.
– Entertainment Weekly

Relic, muhteşem bir bilim kurguydu. Kodeks ise olay akışı önceden tahmin edilebilen bir arkeolojik macera romanı. Düşünmeden Amazon ormanlarına doğru yola çıkabilirsiniz.

Kodeks bir define mücadelesi. Yarım milyon dolar ve kanser ve tüm diğer ölümcül hastalıkların nasıl tedavi edileceğinde kullanılabilecek çok eski bir Maya kodeksinin kimin eline geçeceği belli değil. Bu, kuralsız bir oyun. Oyunu başlatan adamın maksadını aşan katılımcıları var. Ayrıntılar ile ilgili tahmin yürütemeyeceksiniz.

Relic`i bilirisiniz. Hayran kitlesi bizde de bayağı kalabalıktır. Bilime dayalı macera hususunda son derece iddialıdır kendisi. Kodeks de bu anlamda çok gösterişli bir roman. Bilimsel veriler ve müthiş bir macera bekliyor sizi. Bir kodeks var. Bu kodeks yerel bitkilerin ilaç yapımında kullanımına dair yöre halkının detaylarının toplamından bir araya gelen bir Maya eseri. Malûm kodeks, hemen hemen tüm ecza şirketleri için paha biçilmez değerde. Ama işe bakın ki kodeks, birden çok başka kıymetli sanat eseriyle birlikte, mezar hırsızlığından köşeyi dönmüş yaşlı Maxwll Broadbent tarafından, kendisiyle birlikte gizli bir mezara gömülmek üzere Honduras`ın balta girmemiş ormanlarına götürüyor. Max, evini terk etmeden üç oğluna mirasını nasıl alabileceklerinin yolunu gösteren bir not bırakıyor. Beş para etmez miras yediler yaratmak istemeyen Max, hayatta başarısız bulduğu oğullarına öyle bir görev veriyor ki, başarırlarsa her biri kendisini babasına ispatlamış olacak.

Curcunalı bir orman macerası, hazinenin peşinde, sadist bir kötü adam, güzel bir sarışın, bir sürü vahşi hayvan, tüyler ürperten bir atmosfer ve heyecanlı bir yarış başlıyor. Birinci sınıf!

Kodeks PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu