Sağlık Kitapları

Kontrol Sende PDF indir

Kontrol Sende PDF indir, e-kitap sitemizde Kontrol Sende kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Julie Dennis tarafından kaleme alınan Kontrol Sende kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kontrol Sende kitabını 9786057628633 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kontrol Sende kitap özeti, Kontrol Sende pdf oku, Kontrol Sende yandex, Julie Dennis e-kitap pdf, Kontrol Sende PDF Drive, Kontrol Sende Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kontrol Sende PDF Oku

Kontrol Sende Kısa Özet

Menopoz yaşamın zorlu zamanlarından biri olabilir, fakat semptomlarınızı kontrol altına almak o kadar da karmaşık olmak zorunda değildir.
Birçok kadın, bunun Hormon Replasman Tedavisi yahut acı çekmek demek olduğunu düşünür ama olay bu değildir. Üçüncü seçeneğiniz de mevcuttur, o da doğal yollarla semptomlarınızı kontrol altına almaktır. Bu kitap, minimum telaş ve zamanla uygulanabilen, dolambaçsız pratik tavsiyeler isteyen, yoğun ve çalışan kadınlar içindir.

Günlük konuşma diliyle yazılan bu kitap, ateş basmalarınıza, gece terlemelerinize, enerji patlamalarına, ani ruh hali değişimlerinize, bilinç bulanıklığına sıra sıra çözümler sunacak ve yalnızca 10 gün içinde uyuyabilmenizi sağlayacaktır. Bir an önce başlayarak tüm keyfini sürmeniz için harika bir fırsat sizi bekliyor.

Kontrol Sende PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu