Edebiyat Kitapları

Köprü Krallığı PDF indir

Köprü Krallığı PDF indir, e-kitap sitemizde Köprü Krallığı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Danielle L. Jensen tarafından kaleme alınan Köprü Krallığı kitabı 496 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Köprü Krallığı kitabını 9786254487774 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Köprü Krallığı kitap özeti, Köprü Krallığı pdf oku, Köprü Krallığı yandex, Danielle L. Jensen e-kitap pdf, Köprü Krallığı PDF Drive, Köprü Krallığı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Köprü Krallığı PDF Oku

Köprü Krallığı Kısa Özet

Herkesten uzakta, savaşçı olarak yetiştirilen bir prenses.

Ülkesinin güvenliği için her şeyi yapmaya gönüllü bir kral.

Lara, gözlerden ırak sürdüği yaşamı boyunca yalnızca bir amaç uğruna yaşamıştır: Köprü Krallığı’nı çökerterek köprüyü ele geçirmek.

Bir antlaşma sonucu, kendi ülkesi Maridrina ve Ithicana içinde barış sağlanmıştır fakat bunun neticesinde Lara, Ithicana Kralı Aren’la evlenmek zorundadır. Köprünün tüm sırlarını çözme ve halkına bu refah yolunu açma maksadıyla Ithicana’da yeni ve sahte bir hayat yaşamaya başlar.

Ülkesinin zorlu yaşam şartlarında, köprünün onlara sağladığı faydaları halkı uğruna elinde tutmaya çalışan Aren, bunun yanı sıra diğer ülkelerle aralarında sonsuza dek sürecek bir barış ortamı yaratmak istiyordur. Bu nedenle Maridrina’yla yapılan antlaşmaya karşı çıkmaz ve Lara’yı bu barış ortamının ilk adımı olarak görür. Tek problem Lara’ya asla güvenmemesidir.

Köprü Krallığı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu