Çocuk Kitapları

Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım PDF indir

Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım PDF indir, e-kitap sitemizde Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David Bedford tarafından kaleme alınan Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım kitabı 24 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım kitabını 9786052951491 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım kitap özeti, Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım pdf oku, Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım yandex, David Bedford e-kitap pdf, Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım PDF Drive, Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım PDF Oku

Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım Kısa Özet

Köpük’ün Pıtır adında ufak bir kız kardeşi vardı. Pıtır çok tatlı, ama biraz yaramazdı.

Bam! diye minik kar kulübesinin üzerine atlardı. Foşur! diye suveyalardı. Bu yaramazlıklardan bıkan Köpük arada bir, ‘Keşke Pıtır başka yerde oynasa,’ diye düşünürdü.

Günlerden bir gün, iki kardeş kar fırtınasına yakayı ele verdilar. Acaba Köpük kardeşini fırtınadan kurtarıp, ne kadar harika bir ağabey olduğunu ispatlayabilecek mi?

Köpük ile Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu