Edebiyat Kitapları

Kör Talih PDF indir

Kör Talih PDF indir, e-kitap sitemizde Kör Talih kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stanislaw Lem tarafından kaleme alınan Kör Talih kitabı 236 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kör Talih kitabını 9786254490668 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kör Talih kitap özeti, Kör Talih pdf oku, Kör Talih yandex, Stanislaw Lem e-kitap pdf, Kör Talih PDF Drive, Kör Talih Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kör Talih PDF Oku

Kör Talih Kısa Özet

Polisiye kurgusuyla okuru gerilim dolu bir bilimkurgu yolculuğuna çağıran Kör Talih rastlantılar, ölümler, sırlar ve stratejik planların iç içe geçtiği kaotik bir dünyayı resmediyor.

Emekli astronot, Napoli’de gerçekleşen şüpheli ölümlerin sırrını çözmekle görevlendirilir. 40-50 yaşlarında, uzun boylu, İtalyanca bilmeyen 11 erkeğin ölümlerinin ortak bir noktası mevcuttur: Hepsi Napoli’nin kaplıcalarındaki kükürt banyolarında hem dinlenmeye hem de tedaviye gitmiştir. Hareketlerinde, gündelik rutinlerinde ve psikolojilerinde bozukluklar yaşanan bu adamlardan yalnızca ikisi kör talihin elinden kurtulabilmiş, diğerleri intihar etmiştir. Bu ihtiyar adamları intihara sürükleyen nedenleri ise eski astronot, yeni dedektif çözecektir. İntihara götüren neden nedir? Kurtulanlar nasıl kurtulmuştur? Napoli’de bu adamlara ne nasıl tedavi edileceği uygulanmaktadır? Emekli astronot, tüm bu sır silsilesinin arka planında, cinayetleri çözmekle görevli bilim insanları ve kuruluşlarla bir araya gelip kendini farklı mücadelelerin içinde bulacaktır.

Kör Talih PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu