PDF İndir

Kördüğüm PDF indir

Kördüğüm PDF indir, e-kitap sitemizde Kördüğüm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Kördüğüm kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kördüğüm kitabını 9786051851969 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kördüğüm kitap özeti, Kördüğüm pdf oku, Kördüğüm yandex, Ayşe Kulin e-kitap pdf, Kördüğüm PDF Drive, Kördüğüm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kördüğüm PDF Oku

Kördüğüm Kısa Özet

*Hayatım, beni cehenneme savuran bir rüzgârla altüst olmuştu, böyle olmasında ne suçum ne de katkım vardı. Etrafımda neler dönüyor, bilmiyordum. Lakin enteresan bir biçimde içinde bocaladığım çaresizlik duygusu giderek mücadele ruhuyla yer değiştiriyordu…*

Esrarengiz bir kaza sonucu bellek kaybı yaşayan, bundan dolayı *Gizem* adıyla anılan genç kadının tek bir isteği mevcuttur: kendi gerçeğine ulaşmak…

Bir süre hastanede kaldıktan sonra özel bir kliniğe yatırılan Gizem, bu kapalı ortamda, hayal bile edemeyeceği travmalar yaşamış genç bir kadınla ve onunla özel olarak ilgilenen Doktor Orhan’la ilişki kurar. Zamanla kendinde unutuşun o sımsıkı kilitli kapısını aralayacak gücü bulan Gizem, hatırladıklarıyla kumpaslar, entrikalar ve rastlantılarla örülü, Türkiye’de yaşanan bu karmaşık günleri de içine alan esaslı bir kasırgaya kapılmış gitmekte olduğunu görecektir.

Kördüğüm, yaşamının hassas bir evresinde, günümüzün acımasız çarkları arasına sıkışmış genç bir kadının yaşadıklarını çarpıcı bir *geri dönüş* hikayesiyle anlatıyor. Ayşe Kulin çok bi hayli beğeni alan Kanadı Kırık Kuşlar’da olduğu gibi, ülkesinin çalkantıları ile sarsılan ama tutkularına da sorumluluklarına da sahip çıkan genç bir kadının ayakta kalma savaşını gözler önüne çıkarıyor.

Kördüğüm PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu