Korku KitaplarıPDF İndir

Korku Hikayeleri Engin Deniz PDF İndir

korku hikayeleri kitabını indir

Korku Hikayeleri okumayı seviyorsanız ve korkmadığınızı düşünüyorsanız o zaman Engin Deniz’in hazırlamış olduğu bu kitabı okuyun ondan sonra bir daha düşünün bakalım, ilginç ürpertici hikayelerin hepsi bu kitapta.

Korku Hikayeleri – Engin Deniz

Yattınız uyumaya çalışıyorsunuz üstünüze battaniyeyi çektiniz ama vücudunuzun bir yeri açık kaldığını düşünün ayağınız olsun mesela odada yalnız olduğunuzdan kesinlikle eminsiniz ve birden ayağınıza bir el dokunuyor siz korku ve dehşet içinde bağırmaya başlıyorsunuz, battaniyeyi kaldırıp baktığınız zamana kimsenin olmadığını gördünüz ama eminsiniz bir elin değdiğine.

Korku Hikayeleri Engin Deniz Pdf
Göremediğiniz varlıklarla aynı evde yaşadığınızı düşündünüz mü hiç? Hayatınızda hiç duymadığınız okumadığınız enteresan korku hikayelerini okumak için Korku Hikayeleri Pdf olarak indirip mobil ve bilgisayardan okuyabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 01/12/2021
Kategori: Korku Kitapları
Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 184
PDF Boyutu: 4.5 MB

Sitemizde binlerce kitaba ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz, Pdf kitap indirmek için yapmanız gereken üstteki linki kullanmak eğer ki paylaşımlarımızı beğeniyorsanız ve bize destek olmak istiyorsanız konuya yorum yapmanız yeterlidir. Teşekkürler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu