Edebiyat Kitapları

Korsan Kralın Kızı PDF indir

Korsan Kralın Kızı PDF indir, e-kitap sitemizde Korsan Kralın Kızı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tricia Levenseller tarafından kaleme alınan Korsan Kralın Kızı kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Korsan Kralın Kızı kitabını 9786254488535 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Korsan Kralın Kızı kitap özeti, Korsan Kralın Kızı pdf oku, Korsan Kralın Kızı yandex, Tricia Levenseller e-kitap pdf, Korsan Kralın Kızı PDF Drive, Korsan Kralın Kızı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Korsan Kralın Kızı PDF Oku

Korsan Kralın Kızı Kısa Özet

ALMAYA GELDİĞİM ŞEYİ ELE GEÇİRDİĞİM ANDA ONUN HAKKINDAN GELMEK İÇİN YETERİNCE ZAMANIM OLACAK.

Efsanevi bir hazinenin anahtarı olan gizemli bir haritayı ele geçirmesi için görevlendirilen on yedi yaşındaki korsan kaptan Alosa, düşmanlarına bile isteye yakalanıp gemilerini aramak için kendine müthiş bir fırsat yaratıyor.

Acımasız korsanlardan hiçbir farkı olmayan genç kaptanın haritaya ulaşmasının önünde yalnızca tek bir engel var: Kendisini kaçıranların içinde beklenmedik bir biçimde zeki ve son derece yakışıklı bir korsan olan yardımcı kaptan Riden. Ama endişelenmeye gerek yok çünkü Alosa’nın da birkaç numarası var. Zaten hiç kimse Korsan Kralın Kızını durduramaz.

“Levenseler bu keyifli, bi hayli hızlı ve romantik deniz fantezisiyle ETKİLEYİCİ BİR İLK ROMANA imza atarak korsanlar, sirenler ve ıssız adalardan bir araya gelen farklı bir dünya yaratıyor… SAKIN KAÇIRMAYIN.” – Publishers Weekly

Korsan Kralın Kızı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu