Edebiyat Kitapları

Kötülerin Krallığı Ciltli PDF indir

Kötülerin Krallığı Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Kötülerin Krallığı Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kerri Maniscalco tarafından kaleme alınan Kötülerin Krallığı Ciltli kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Kötülerin Krallığı Ciltli kitabını 9786257382786 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kötülerin Krallığı Ciltli kitap özeti, Kötülerin Krallığı Ciltli pdf oku, Kötülerin Krallığı Ciltli yandex, Kerri Maniscalco e-kitap pdf, Kötülerin Krallığı Ciltli PDF Drive, Kötülerin Krallığı Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kötülerin Krallığı Ciltli PDF Oku

Kötülerin Krallığı Ciltli Kısa Özet

İki kız kardeş.

Bir vahşi cinayet ve intikam arayışı…

Cehennem’in ta kendisi yeryüzüne inecek.

Emilia ve ikiz kardeşi Vittoria, fark edilmeden hayatlarını sürdürmek zorunda kalan ve sıradan bireylerin içinde yaşayan cadılardır. Bir akşam Vittoria, aile restoranlarının servis saatini kaçırınca Emilia onu aramaya çıkar ve dehşet verici bir olayla karşılaşır.

İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Emilia, karanlık büyülerin peşine düşmeye karar verir ve Cehennem Prensleri’nden Öfke ile tanışıp Cehennem’in kendisiyle yüzleşmek zorunda kalır.

Emilia, bu yolculuğunda, hiçbir şeyin kendisine anlatıldığı gibi olmadığını fark edecek, ailesi ve kendisi ile ilgiliki büyük sırları keşfedecektir.

Unutmayın, hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Kötülerin Krallığı Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu