Çocuk Kitapları

Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler PDF indir

Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler PDF indir, e-kitap sitemizde Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Orhan tarafından kaleme alınan Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler kitabı 40 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler kitabını 9786051865201 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler kitap özeti, Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler pdf oku, Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler yandex, Mehmet Orhan e-kitap pdf, Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler PDF Drive, Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler PDF Oku

Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler Kısa Özet

(Mesnevi’den Hikâyeler)

Köylü ile Şehirli: Bu hikâye, bize iyilik yapan insanlara bizim de iyilik yapmamız, bencil ve açgözlü olmamamız hususunda ikazyor.

Definenin Yeri: Bu hikâye, arada bir aradığımız şeyin sandığımızdan çok daha yakınımızda olduğunu, aradığımızı bulana kadar da durmamamız gerektiğini gösteriyor.

Boya Küpüne Düşen Çakal: Bu hikâye, dış görünüşün yanıltıcı olabildiğini, insanın kıyafetlerinin ve dış görünüşünün değil, kişiliğinin mühim olduğunu öğretiyor.

İki Vezir: Bu hikâyede de gördüğümüz gibi insanlara hak ettiği değeri vermeliyiz. Ve bize iyi niyetle davranan bireylere bel bağlayarak tembellik etmemeliyiz.

Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.

Köylü ile Şehirli – Mesnevi’den Hikayeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu