Roman Kitapları

Kral Kızı PDF indir

Kral Kızı PDF indir, e-kitap sitemizde Kral Kızı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Atiye Güner Tümüklü tarafından kaleme alınan Kral Kızı kitabı 350 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kral Kızı kitabını 9786258378283 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kral Kızı kitap özeti, Kral Kızı pdf oku, Kral Kızı yandex, Atiye Güner Tümüklü e-kitap pdf, Kral Kızı PDF Drive, Kral Kızı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kral Kızı PDF Oku

Kral Kızı Kısa Özet

Konya yakınlarındaki pancar tarlasında başlayan yaşamı, felsefe profesörlüğüne uzanan KRAL KIZI…

Yazarlığının en yürekli ama yaşlılığın kapıyı tıklattığı zamandasın. Üzerinde adın yazan kitaplar, çeviriler, bilimsel makaleler var. Ömür boyu yaşayarak birikmiş malzeme hazır.
Aldatılmayı, gördün. Şiddetin en ayıplısını yaşadın. En yakınım dediğin tarafından sırtından hançerlendin. Yaşamın birkaç yerden büküldü? Düştün, kalktın. Karşılıksız sevgi, çılgın aşk, nefret, yalnızlık…
Bütün bunları anlatmak yürekliliğini göster. Noktasını virgülünü değiştirmeden yüceltmeden ve cüceltmeden, insanlığını, kadınlığını unutmadan kaleme dökmek zamanı geldi. Annenin başladığı mor kadının öyküleri senin kaleminden çıksın.
Yazdığının başyapıtımın olup olmayacağını bilemezsin. Sağlık durumumu düşünce son bulunacağı kesin.
Gökyüzünde beyaz bir ışık yanıp sönende, uzun kuyruğu metalik yeşil, kanatlarının ve karnının altı bembeyaz, o güzel kuşun gelmesini bekleme.

İçinde insan olmanın bilinci, karar vermenin gücü. Kadın olmaktan aldığın ivme ile yola çık. Düşlerin, kovanından çıkmaya hazırlanan oğul.

Çağır gelsin aceleci harflerini. Heyecanlı hecelerini. Arslan yürekli sözcüklerini. Korkusuz cümlelerini. Seninle birlikte yeni bir serüvene…

Kral Kızı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu