Çocuk KitaplarıKral Şakir Kitapları

Kral Şakir 10 – On Numara Macera PDF indir

Kral Şakir 10 – On Numara Macera PDF indir, e-kitap sitemizde Kral Şakir 10 – On Numara Macera kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Varol Yaşaroğlu tarafından kaleme alınan Kral Şakir 10 – On Numara Macera kitabının çevirmenliğini Eksik Parça yapmıştır. Yayıncılığını Eksik Parça yaptığı Kral Şakir 10 – On Numara Macera kitap özeti, Kral Şakir 10 – On Numara Macera pdf oku, Kral Şakir 10 – On Numara Macera yandex, Varol Yaşaroğlu e-kitap pdf, Kral Şakir 10 – On Numara Macera PDF Drive, Kral Şakir 10 – On Numara Macera Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kral Şakir 10 – On Numara Macera PDF Oku

Kral Şakir 10 – On Numara Macera Kitap Açıklaması

Herkese Merhabalar arkadaşlar ben Şakir!

Kral Şakir 10 - On Numara MaceraOlağanüstü hadiselerin eksik olmadığı mahallemizde çiçeği burnunda hikâyelere hazır mısınız?

On numara maceralarla yine karşınızdayız. Yağmurlu bir gecede mahallemize misafir olan salyangozlarla bakalım neler yaşayacağız. Normal başlayan bir okul gezisi, içinde biz olunca yine heyecan dolu bir serüvene dönüşüyor. Otobüsle yapılan Çin seyahati, kaybolan vanayı ararken başımıza gelen olaylar ve daha neler neler…

Hazırsanız başlayalım!

Kral Şakir 10 – On Numara Macera PdF indir Tıklayın
Tüm Kral Şakir Kitapları sitemizde yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu