Suç Kitapları

Kramponlu Ceset PDF indir

Kramponlu Ceset PDF indir, e-kitap sitemizde Kramponlu Ceset kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Celil Oker tarafından kaleme alınan Kramponlu Ceset kitabı PDF Oku.

Kramponlu Ceset kitabı, 232 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kramponlu Ceset kitabını 9789752126398 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kramponlu Ceset kitap özeti, Kramponlu Ceset pdf oku, Kramponlu Ceset yandex, Celil Oker e-kitap pdf, Kramponlu Ceset PDF Drive, Kramponlu Ceset Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kramponlu Ceset PDF Oku

Kimi zaman her şey göründüğü gibidir…
İş görüşmesi için büyük bir tekstil şifrketinın defilesine davet edilen Dedektif Remzi Ünal, konukların içinde bir futbol takımının da olduğunu görünce şaşkınlığa uğrar. Lakin firma sahibi bunun yanı sıra kulüp başkanıdır ve hafta sonu oynayacakları ölüm kalım maçında oyuncularından bazılarının takımlarını satacağı ihbarını almıştır.
Dedektifimizden istediği şey ise bu işin aslı astarı olup olmadığını araştırmasıdır.
Kollarını sıvayarak kendine özgü metotlarıyle işe koyulan Remzi Ünal ilk kez futbolcuları tanımaya ve tartmaya çalışır. Daha sonra da pis koku alma hususunda burunlarının en az kendisi kadar hassas olduğuna inandığı spor muhabirlerine yanaşır. Tam da güvenini kazandığı *acar* bir muhabirden istediği bilgileri elde etmek üzereyken ortalığı çınlatan bir silah sesi, soruşturmayı daha en başından içinden çıkılmaz bir hale getirir.
Polisiye edebiyatımızın seçkin kalemi Celil Oker, Kramponlu Ceset ile okuyucusunu yine doyumsuz bir maceraya sürüklüyor.

Kramponlu Ceset PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu