Psikoloji Kitapları

Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler PDF indir

Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler PDF indir, e-kitap sitemizde Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Frank M. Dattilio tarafından kaleme alınan Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler kitabı 928 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler kitabını 9786059925983 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler kitap özeti, Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler pdf oku, Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler yandex, Frank M. Dattilio e-kitap pdf, Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler PDF Drive, Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler PDF Oku

Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler Kısa Özet

*Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Müdahaleler kitabının bu üçüncü edisyonu, ikincisinin paylaştığı 2000 senesinden bu yana tüm dünya çapında yaşanan ve kriz durumlarıyla alakalı hislerimizi ve düşüncelerimizi değiştiren sayısız krizin üzerine gelmiştir. Üçüncü edisyonda önceki iki edisyonun başlıklarının çoğuna yer vermekle birlikte, tüm bölümler alakalı değerlendirmeler, tedavi müdahaleleriyle alakalı en son araştırma ve tedavi tekniklerine göre güncellenmiş ve kriz müdahalelerinin geniş yelpazesini kapsayacak yeni bölümler eklenmiştir.

Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Müdahaleler kitabının bu üçüncü edisyonu en son yaklaşımlarla alakalı en güncel bilgileri içermektedir. Bu yaklaşımların incelemeleri, kriz çalışmalarındaki becerilerini geliştirmek isteyen klinisyenler için paha biçilemez bir eserdir. Bu metin, “ön cephedeki” klinisyenler için bir ihtiyaçtır ve alanda devam eden çalışmalar için bir kaynak niteliğindedir.*

– Aaron T. Beck Pennsylvania Üniversitesi Tıp Okulu Psikiyatri Profesörü

Kriz Durumlarında Bilişsel Davranışçı Stratejiler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu