Teknoloji Kitapları

Kuantum Dolanıklık PDF indir

Kuantum Dolanıklık PDF indir, e-kitap sitemizde Kuantum Dolanıklık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jed Brody tarafından kaleme alınan Kuantum Dolanıklık kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kuantum Dolanıklık kitabını 9786258345032 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kuantum Dolanıklık kitap özeti, Kuantum Dolanıklık pdf oku, Kuantum Dolanıklık yandex, Jed Brody e-kitap pdf, Kuantum Dolanıklık PDF Drive, Kuantum Dolanıklık Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kuantum Dolanıklık PDF Oku

Kuantum Dolanıklık Kısa Özet

Albert Einstein kuantum dolanıklığını unutulmaz bir biçimde “hayalimsi bir uzaktan etki” olarak betimlemişti. Bu kitap kuantum olgusunun gerçeklik üzerine varsayımlarımızla nasıl çeliştiği üzerine bir araştırmadır.

MIT Press Gerekli Bilgiler dizisi, ilgi çeken güncel konularda özenle hazırlanmış, kolay erişilebilir, özlü cep kitaplarından buluşmaktedir. İleri gelen düşünürler tarafından yazılmış bu kitaplar kültürel ve tarihî konulardan bilimsel ve teknik konulara uzanan bir yelpazede uzman bakış açısı sağlamaktadır.
İçinde olduğumuz anlık bilgi hazzı çağında görüşlere, gerekçelendirmelere ve yüzeysel açıklamalara basit bir şekilde erişebilinmekte. Çok daha zor olansa dünyaveyair ilkelere dayalı bir anlayış geliştirmemizi sağlayacak temel bilgiyi edinebilmek. Gerekli Bilgiler Dizisi bu ihtiyacı karşılıyor. Uzman olmayan okurlar için özelleşmiş alanlarda bilinenleri bir araya getiren ve mühim konu başlıklarını temel bilgilerle birbirine bağlayan bu kitapların her biri karmaşık fikirlere bir ulaşım noktası sağlamaktadır. 
Bruce Tidor 
Biyoloji Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi Profesörü
Massachusetts Institute of Technology

Kuantum Dolanıklık PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu