Macera Kitapları

Kuantum Şifresi PDF indir

Kuantum Şifresi PDF indir, e-kitap sitemizde Kuantum Şifresi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altan Çimen tarafından kaleme alınan Kuantum Şifresi kitabı 556 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kuantum Şifresi kitabını 9789752932807 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kuantum Şifresi kitap özeti, Kuantum Şifresi pdf oku, Kuantum Şifresi yandex, Altan Çimen e-kitap pdf, Kuantum Şifresi PDF Drive, Kuantum Şifresi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kuantum Şifresi PDF Oku

Kuantum Şifresi Kısa Özet

savaş sırasında askerlerin hemen hemen yaşam beklentilerinin beş dakika olduğunu duyduğunda kulaklarına inanamamıştı. ’Ne yani, beş dakikadan fazla yaşayacaklarını ummuyorlar mıydı?’ dediği zaman, gün gelip kendi yaşam beklentisinin bir dakikanın altına inebileceğini düşünememişti.

Birkaç aylıkken, babasının onu Boğaziçi’nde denize sokarken çekilmiş bir resmi vardı. Acaba o zaman Boğaziçi ona geleceğini fısıldamış mıydı? Neler söylemişti? Çok zeki olacaksın ama, bütün sevdiklerini kaybedeceksin mi demişti? Eğer fala inansaydı, elindeki hayat çizgisine bakar mıydı? Hayat çizgisindeki kesintilerin her birinin, hangi yaşına karşılık geleceğini düşünür müydü?*

Paranoyakça olduğunu düşündüğünüz endişelere hiç kapıldınız mı?

Akıllı yazılımlar tarafından ileride kullanılmak üzere üyelik hesabınızın çıkarıldığını, hakkınızda bir dosya tutulduğunu, özel yaşamınızla ve yaptıklarınızla alakalı ayrıntı kısmın kullanılmak üzere gizlendiğinı biliyor musunuz?

Dünya üzerindeki her türlü veri transferinin yüzde altmışından fazlasını izleyebilecek kadar kuvvetli bir düşmanınız olduğunu öğrenseydiniz neler hissederdiniz?

Bazı zaman bilmemek hayat kurtarır. Yaşamınız Umbranautların çıkarlarıyla çakışmadığı sürece de farkında olmayacaksınız.
Arsen Bora düşmanının kim olduğunu öğrendiğinde bir seçim yapmak zorunda kaldı.
Düşmanına karşı durmayı seçti…

Dünyanın elektronik istihbarat merkezi olan, Washington-Baltimore içindeki Fort Meade’de başlayan ölüm kalım savaşı, Saros Körfezi kıyılarına, İstanbul’a, Helsinki’ye, Hamburg’a, Antalya’ya kadar uzanıyor…

Kuantum Şifresi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu