Felsefe Kitapları

Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? PDF indir

Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? PDF indir, e-kitap sitemizde Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cengiz Yalçın tarafından kaleme alınan Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? kitabı 204 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? kitabını 9786055069667 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? kitap özeti, Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? pdf oku, Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? yandex, Cengiz Yalçın e-kitap pdf, Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? PDF Drive, Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? PDF Oku

Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? Kısa Özet

Düşünmek, nedenlerin,  nasılların arkasına takılmak, yani özgün bilgi üretmek, bilginin her türlü değerin üstüne çıktığı şimdilerde, fikir işçileri adı verilen yeni bir sosyal sınıf yaratmıştır. Apple, Samsung, IBM, Intel, Microsoft gibi dünyaya ekonomisine yön veren dev kuruluşlar, bu yeni sosyal sınıfın kontrolüne girmiştir. Bill Gates işe başladığında, sizin gibi, Afrika`da Safari yapacak parası yoktu, şimdi dünyanın en zengin adamı. Apple markasını yaratan Steve Jobs, özgün düşünmenin ekonomik değere nasıl dönüştüğünü ispatlayan bir teknoloji ikonu oluverdi.

Bütün bu gelişmelerin motoru kuantum kuramıdır. Yirminci yüzyılın en mühim entelektüel başarısı olan kuantum, yirmi birinci yüzyılın dinamiğini tespit eden bir efsaneye dönüştü. Cengiz Yalçın, kitabında sizleri bu efsanenin mantığı ile tanıştırıyor. Karmaşık sandığınız günümüz teknolojilerinin nasıl basit hadiselerin nedenlerini düşünerek yaratıldığını hayretler içinde görecek, bilgisayar ekranına bile başka gözle bakar olacaksınız.

Cengiz Yalçın kuantum kuramını herkesin anlayabileceği en yalın biçimde açıklamakla kalmıyor, şimdilerde ve gelecekte günlük yaşamda yansımalarını da görülmektedirıyor. Kuantum: Tanrının Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? ufuk açıcı ve düşündürücü bir kitap.

Kuantum : Tanrı’nın Nefesi mi? Aklın Sesi mi? Neyin Nesi? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu