Teknoloji Kitapları

Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları PDF indir

Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları PDF indir, e-kitap sitemizde Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. tarafından kaleme alınan Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları kitabı 290 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları kitabını 9786057607591 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları kitap özeti, Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları pdf oku, Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları yandex, e-kitap pdf, Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları PDF Drive, Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları PDF Oku

Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları Kısa Özet

Küçük hayvan ortopedisi çalışmaları, Küçük Hayvan Ortopedisinin Öz-Değerlendirmeli Renkli İncelemesi`nin ilk baskısının yayına girmesinı takip eden 15 yıl içinde kayda değer ölçüde ilerledi. Tanısal prosedürler, enstrümentasyon, implant sistemleri ve cerrahi teknikler mühim ölçüde gelişti ve ilerledi.

Güvenilen kitabın bu ikinci baskısı, canine spor hekimliği ve rahabilite edici hekimlik gibi gelişmekte olan alanları kucaklarken, ufak hayvan  ortopedisinin hızla genişleyen alanlarına da ayak uydurdu.

Bu açıklayıcı, öz yönlendiren eğitim aracı, veteriner hekimliği öğrencilerine, intörnlere, asistanlara özellikle ortopedi, rehabilitatif hekimlik ve kanin spor hekimliği alanına ilgi duyan pratisyen yahut uzmanlaşmış, ufak hayvan hekimlerine gerekli bilgileri yaymaktadır.

Kitap, ülkeler arası bir grup klinisyen ve araştırmacının katkılarını içermektedir. Bu metinin, gelişen Küçük hayvan ortopedisi alanı ile alakalı kapsamlı bir çalışma olması için rehabilitatif tıp ile ilgilenen veteriner hekimler kadar ortopedik cerrahlar, radyologlar, dahiliyeciler, patologlar, nörologlar ve anestezistler de farklı uzmanlık ve tecrübelerini ortaya koymuşlardır.

Küçük Hayvan Ortopedisi Romatoloji ve Kas-İskelet Hastalıkları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu