Çocuk Kitapları

Küçük Karabalık PDF indir

Küçük Karabalık PDF indir, e-kitap sitemizde Küçük Karabalık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Küçük Karabalık kitabı 56 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Küçük Karabalık kitabını 9786053113843 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Küçük Karabalık kitap özeti, Küçük Karabalık pdf oku, Küçük Karabalık yandex, Samed Behrengi e-kitap pdf, Küçük Karabalık PDF Drive, Küçük Karabalık Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Küçük Karabalık PDF Oku

Küçük Karabalık Kısa Özet

Bir zamanlar ufak bir karabalık vardı.Annesiyle birlikte bir derede yaşıyordu. Koca gün boyunca birbirlerini kovalayıp eğlenirler, arada bir diğer balıkların yanına gidip onlara katılırlar, yaşadıkları küçücük alanın içinde dönüp dururlardı akşama kadar. Anne Balık, Küçük Karabalık’ı çok severdi. Ondan başka yavrusu yoktu. Lakin bir süredir Küçük Karabalık’ın üzerinde garip bir durgunluk sezmeye başladı.

Küçük Karabalık çok zaman içine kapanıyor, derin düşüncelere dalıyordu. Bazı zaman annesinin peşi sıra isteksizce yüzerken geride kalıyor, onun izini kaybettiği bile oluyordu. Küçük Karabalık’taki bu değişiklik fark edilmeyecek gibi değildi.

Sonunda bir sabah daha güneş doğmadan annesini uyandırdı Küçük Karabalık. *Anneciğim kalk lütfen* dedi. *Ben artık böyle bomboş dolaşmak istemiyorum. Bu derenin dışında başka bir hayat olup olmadığını öğrenmeliyim. Bundan dolayı buradan gitmeliyim.*

Küçük Karabalik, yalnızca çocuklar için değil, büyükler için de eşsiz bir masal… Çünkü herkes bir gün başını alıp gitmek ister. Herkesin bir hayali mevcuttur. Kimi hayalinin peşinden koşabilir, kimi koşamaz. Ama Küçük Karabalık, hayallerinin peşinden koşanlara ilham olmaya devam eder…

Küçük Karabalık PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu