Edebiyat Kitapları

Küçük Mucizeler PDF indir

Küçük Mucizeler PDF indir, e-kitap sitemizde Küçük Mucizeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Betül Güçlü tarafından kaleme alınan Küçük Mucizeler kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Küçük Mucizeler kitabını 9786257310253 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Küçük Mucizeler kitap özeti, Küçük Mucizeler pdf oku, Küçük Mucizeler yandex, Betül Güçlü e-kitap pdf, Küçük Mucizeler PDF Drive, Küçük Mucizeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Küçük Mucizeler PDF Oku

Küçük Mucizeler Kısa Özet

Hayat mucizelerle doluydu. Bazı zaman ufak bir kalpte, arada bir bir kar tanesinde, arada bir yıldızların içinde… Bazı zaman de tam yanı başımızda!

Sahip olduğum ufak mucizenin adıydı Pamir Ege. Huzuru, neşeyi, sevgiyi hissetmek için yalnızca ona bakmak, arada bir yalnızca onu düşünmek bile yetiyordu. Ufacık bedeniyle zor günleri atlatmam için bana güç vermişti. Bana bir aile vermiş, en iyi arkadaşım olmuştu. Beni kırılgan, çaresiz, gencecik bir kızdan; cesur ve kuvvetli bir kadına dönüştürmüştü. Annesini kimsesizlikten kurtaran, ona yaşamak için bir neden veren bir bebek.

Benim bebeğim.

Birlikte iyiydik. Birlikte güvendeydik. Birer kardeşten farksız olan iki deli arkadaşa ve hepimize annelik eden tatlı bir kadına sahiptik. Başka birine ihtiyacım olmadığını sanıyordum. Bir daha bir adama güvenemeyeceğimi, kalbimi aşka açamayacağımı sanıyordum. Ta ki Doruk Ataoğlu’yla karşılaşana dek.

Doruk etrafımdaki varlığıyla kalbimin kilitli kapılarını her gün biraz daha zorlarken geçmişteki kırgınlıklarımla savaşmak istememi sağlıyordu. Bir vaat değerindeki kelimeleriyle beni kuşatıyor, ona güvenmem için tüm yüreğini ortaya seriyordu.

Bütün bunlar nasıl sonuçlanacak düşünüyordum. İkimizin varacağı yer neresiydi?

Küçük Mucizeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu